John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

mi jakiegos chinczyka czy indiana.jak wiecie prosze napiscie mi cos na ten temat.

angelpuma

nie wiem, skąd ci on przypomina chińczyka.

yellonreal

mi osobiście przypomina typowego Brytyjczyka . :)

angelpuma

coś w tym jest,wiadomo,że amerykanie to ludzie z całego świata więc pewnie w jego żyłach płynie różna mieszanka

użytkownik usunięty
CelineMarie

On bardziej na Irlandczyka mi pasuje :)

No nie wiem,rdzenni Irlandczycy to rudzi,piegowaci o jasnych oczach

użytkownik usunięty
CelineMarie

To stereotyp, moja droga - ja poznalam np. wiecej czarnowlosych Irlandczykow niz tych rudawych, a taki Colin Farrell to co? :)

Dla mnie Irlandczyk rdzenny pochodzi od Anglika który jest rudy, teraz wiadomo,że są różnokolorowi:P bo ludność się wymieszała.
Tak czy inaczej ma coś z rys azjatyckich ,może też trochę z Indian jak wspomniała autorka tematu ,przypomina mi odrobię Keanu Reevesa,który też ma mieszankę genów chińsko-hawajsko-angielskich.W dodatku te nazwisko Cusack też jest zastanawiające,może żydowskie?

użytkownik usunięty
CelineMarie

To stereotyp, ja akurat spotkalam wiecej tych ciemnowlosych w typie Colina Farrella, niz tych rudawych :)
A na Wiki przeczytalam wlasnie ze Cusack faktycznie pochodzi z irlandzko katolickiej rodziny, tak wiec nie mylilam sie.

użytkownik usunięty

No faktycznie, moze korzenie zydowskie tez ma...?

angelpuma

nie wiem czy słyszałeś Einsteinie, ale Indianie to rdzenni Amerykanie, wielu Amerykanów też ma chińskie, polskie, irlandzkie albo afrykańskie korzenie. bitch please!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones