John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Nigdy nie starał się na siłę "zabłysnąć", nie interesowały go żadne gale aktorskie.Jest niezależny i dlatego go lubię :) w dodatku jest świetnym aktorem, ma wspaniałe poczucie humoru, jest inteligentny i zawsze znajdzie jakąś świetną ripostę :D A ja najbardziej w facetach cenię poczucie humoru i tzw. mądrość życiową, wiec wiadomo już, ż jest to mój ulubiony aktor.Ostatnio porównywał występy gwiazd na czerwonym dywanie do wystawy psów. Widać, że jest niezależny.Jak można go nie kochać? :D

zgnila_ssstokrotka

Nie wiem, jakim jest człowiekiem, ale widzę, jakim jest aktorem i muszę przyznać, że cenię go za jego charakterystyczną cechę, którą obdarza każdą graną przez siebie postać. Może mi się tylko tak wydaje, ale jednak w każdym bohaterze, w którego wciela się John Cusack, widzę nutę szaleństwa, może nawet obłąkania... Myślę, że to bardzo pozytywne i właśnie dlatego lubię oglądać filmy z tym aktorem.

zgnila_ssstokrotka

Szkoda że filmy w których występuje tak rzadko puszczane są w telewizji- pomijając kanały filmowe typu HBO, C+, Ale Kino itp. Nie widziałem z nim wielu filmów ale mogę już powiedzieć że uwielbiam oglądać jego grę aktorską. Dosyć dawno oglądałem z nim jakikolwiek film, ale jeżeli dobrze pamiętam to jego postacie były dość do siebie podobne- nie identyczne, lecz było coś takiego charakterystycznego. Zauważyłem to głównie w mimice twarzy, tak jakby oglądało się momentami samego Johna a nie postać którą gra. Co o tym myślicie ? Może to tylko moje złudne wrażenie ? :>

LoQu

nie, ja tez tak uwazam. KAzda jego postac jest troche podobna- ma takie same poczucie humoru, sypier ironia i sarkazmem, ale jednoczesnie zawsze jest "na poziomie", kazdy bohater jest madry... Jak widac, po prostu chce w nich wnosic swoje najlepsze cechy (moze czasem tez te gorsze..?). Ja lubie go najbardziej w "Przeboje i podboje" , bo tam, choc z wadami, pokazuje sie moj "facet idealny" >;D "Zabijanie na sniadanie"-tam tez wykreowal interesujacego faceta ;)

zgnila_ssstokrotka

heh.. obejrzyjcie sobie 1408.. :) moim zdaniem udowodnił ,że jest naprawdę niebanalnym artystą . poza tym nie można zaprzeczyć ,że jest naprawde uroczy :)

obserwator_6

Oglądałam ten film ;-)
Cieszę się, że każda z granych przez niego postaci ma w sobie coś podobnego. Może faktycznie są to jeggo cechy, które "przemyca" do swoich ról i stąd to podobieństwo ;-)

LoQu

Ja też uważam, że wszystkie jego postacie są dość podobne (co w sumie nie jest zarzutem)tzn. urok, poczucie humoru, dystans do siebie, wygadanie, ironia, inteligencja, jednym słowem "very cool guy". Widziałam wywiady z nim i myślę, że taki jest sam Cusack w rzeczywistości. Właśnie się zastanawiam czy miarą wartości aktora i wyznacznikiem jego aktorskiego kunsztu jest uniwersalność tzn. że na planie porzuca swoją prawdziwą osobowość i stapia się z granym bohaterem, czy też ważniejsze jest jak aktor tworzy i wnosi do historii kina swój własny styl. Mnie osobiście podoba się to co robi JC. Myślę, że reżyserzy lubią go obsadzać w roli czarującego, porządnego, choć nie pozbawionego wad, faceta, może jest wręcz pierwowzorem tych postaci. A wyobrażacie go sobie w roli nudziarza? bo ja nie.

Polly_81

W roli nudziarza? Johnny?! No way! :) Zresztą ktokolwiek z rodu Cusacków
:P
"Nudny Cusack" to przecie istny oksymoron XD

Ja też myślę że J.C. jest bardzo podobny do odgrywanych przez siebie
postaci. No dobra, nie do wszystkich, ale do tej większości, tych
pozytywnych. Jak zawsze oglądam z nim wywiady, a naoglądałam się ich
trochę to mam wrażenie, że mało który z dziennikarzy dorównuje mu
inteligencją XD Zresztą poczytajcie sobie trochę jego bloga, widać że
chłop nie cierpi na szerzące się wokół pustogłowie, a to mu się
zdecydowanie chwali. ;)

zgnila_ssstokrotka

jest:
a) utalentowany
b) spokojny (tzn, nie robi co chwilę zadym w świecie Hollywoodu xD)
c) jest prostym człowiemiem
d) przystojny jak cholera xD

Nefertete

ZAJEBIŚCIE PRZYSTOJNY!
e) inteligentny
f) jak ktoś to ujął "NIEBANALNY ARTYSTA" - całkowita prawda.

Moje marzenie - POZNAĆ GO! xD

sandi_14

Mi się w nim bardzo podoba to że nie chce za wszelką cenę zwracać na siebie uwagi..., starannie dobiera sobie role ... , i jego wypowiedź o Gali rozdawania oskarów ... eh cudowne ...
PS bardzo mi się podoba jego głos... taki charakterystyczny ... i ma coś w sobie ...No nie wspominając , że jest przystojny jak diabli ...:)
Pozdrawiam jego fanów

zgnila_ssstokrotka

Uważam, że John Cusack:
- jest najsłodszym aktorem na ziemi ;)
- jest najprzystojniejszym facetem na naszym globie :*
- bywa kontrowersyjny (np. wyrażenie o gali jako wystawie psów) - za to go kocham
- każdą rolę starannie dobiera - w większości filmów gra pozytywne postacie, najbardziej inteligentne z reszty otoczenia
- jest stworzony do aktorstwa - wczuwa się w graną osobę i utożsamia się z nią (a poza tym tak cudnie się go ogląda...)
- ogólnie jest the best po prostu!!! :D XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones