John CusackI

John Paul Cusack

7,6
17 993 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Aktor nie najgorszy, jednakże wkurzająca twarz.
Chciałbym być obiektywny, jednak nie potrafię.
5/10

Dangeris

Nie sprawiaj mu przykrości w jego urodziny..

Anaissa

Może nie zauważy.

Dangeris

Heheheh, na pewno sie nie obrazi:)

Dangeris

On jest przystojniejszy niż Ty małpo.

TorcidaTiger

Oceniamy urodę czy talent? Chyba ktoś tu pomylił fora..

Justyna0810

Ale to Dangeris napisał, że nie najgorszy aktor, ale MA WKURZAJĄCĄ TWARZ. Dlatego TorcidaTiger napisał "On jest przystojniejszy niż Ty małpo".

Czytaj zanim się wypowiesz.

maryska_wieczorek

Tobie też radze czytać ze zrozumieniem, więc daruj sobie takie teksty. Co ma wkurzająca twarz do tekstu "on jest przystojniejszy niż ty małpo"( swoją droga tekst na poziomie podstawówki) ?Dla mnie ktoś może być przystojny ale mieć jak to powiedział Dangeris " wkurzającą twarz", także WG MNIE dla TWOJEJ WIADOMOŚCI jedno z drugim niekoniecznie musi mieć coś wspólnego.
Pozdrawiam...

Justyna0810

Jeżeli uważasz, że wyraz twarzy to nie wygląd, i określenie dotyczące twarzy nie ma na celu skrytykowania wyglądu to napisze tylko "powodzenia!"

Na prawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem i Twój kolejny wpis tylko tego dowiódł, "Aktor nie najgorszy, jednakże wkurzająca twarz.
Chciałbym być obiektywny, jednak nie potrafię.
5/10" - facet nie potrafi być obiektywny, bo wkurza go twarz Cusack'a...

A tekst TorcidaTiger był odpowiedzią na ocenienie aktora ze wzg na wygląd

maryska_wieczorek

Słuchaj, przestań mnie atakować , Nadal nie zrozumiałaś tego co napisałam a widzę że bardzo się lubisz wymądrzać. Nie tłumacz mi takich rzeczy jak dziecku bo mam swoje zdanie na ten temat którego Twoje infantylne posty nie zmienią, wiec nie wmawiaj mi na siłę swojego tłumaczenia zaistniałej sytuacji.
PRZYKŁAD: Brad Pitt- przystojny facet- jednak jego gra aktorska i wyraz twarzy w NIEKTÓRYCH ( podkreślam, w niektórych- nie we wszystkich) filmach jest dla mnie wkurzająca.
Dziękuję. Do widzenia





Justyna0810

I jak widać nadal nie umiesz czytać....przeczytaj kilka razy tą wypowiedź, która zacytowałam. Twoja argumentacja jak najbardziej ok, tylko chyba nie oceniasz Brada Pitta tylko przez pryzmat roli, w której ma "wkurzającą twarz".
Nie wymądrzam się, a infantylnymi nazywam ludzi również niereformowalnych, gdzie podajesz argumenty jak na dłoni, a oni i tak mają swoje zdanie, którego nie zmienią, bo tak i koniec. Od samego początku próbuje Ci wytłumaczyć, że swój wpis skierowałaś do niewłaściwej osoby, bo to autor wątku ocenił aktora na podstawie wyglądu (nie w konkretnym filmie- tylko w ogóle wyglądu), ale Ty nadal swoje.

maryska_wieczorek

A i jeszcze bym dodała, że tekst z małpą nie był na poziomie podstawówki, a raczej całkiem zabawny, przez wzgląd na zdjęcie profilowe Dangerisa, ale to Ci umknęło.

I to nie jest atak, wcześniej też nie miałam zamiaru Cię atakować.

maryska_wieczorek

Uwierz że widziałam zdjęcie Dangerisa, i ten tekst mimo wszystko był zwyczajnie głupi i dziecinny bo brak w nim ironii, sakrazmu, czy zwyczajnego poczucia humoru w odniesieni do takiego zdjęcia.
Uważam że TorcidaTiger w bardziej dobitny sposób odniósł się do wyglądu niż zrobił to Dangeris.
P.S Nie oceniam Brada Pitta przez pryzmat roli, tylko daną postac którą zagrał w NIEKTÓRYCH filmach :)

Dangeris

Nie wiem czemu ale przypomina mi Nicolasa Cage nawet głos ma identyczny

Dangeris

popieram :|

Dangeris

Mnie bardziej drażni twarz jego siostry ...

Dangeris

Mnie nie go twarz wkurza, tylko jego sposób gry. Na pierwszy rzut oka wychodzi, że to idiota.

wybrzydzacz

Mnie też jakoś wkurza jego twarz. Nie wiem dlaczego. Trochę jest podobny do Edwarda Nortona...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones