John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Nie trawię gościa

użytkownik usunięty

Nie dość, że zazwyczaj jest sztywny, to jeszcze patrzy takim wzrokiem, jakby nam robił nam
łaskę, że dla nas gra.

Też za nim średnio przepadam, w dodatku jest miernym aktorem.

Zgadzam się. Sztywny jak drewno i sztuczny jak plastik. Po filmie 2012 nie mam żadnych wątpliwości, że jest słaby niczym Nicolas Cage.

Widać, że nie oglądałeś "Przeboje i podboje","Grace odeszła" czy też "Być jak John Malkovich".

użytkownik usunięty
paulinka2213

"Przeboje i podboje" akurat oglądałem (znaczy: próbowałem oglądać) i właśnie tam między innymi się do niego zniechęciłem. Do tego oglądałem również jakiś jego film z 1985 roku, "Ławę przysięgłych", "2012" i coś tam w górach z Morganem Freemanem. Ani razu mnie nie zachwycił. Do tego, tak jak wspomniałem, nie znoszę jego wzroku, bo jak patrzy w kamerę, to tak, jakby robił nam łaskę, że w ogóle gra. Po prostu nie przepadam za nim i tyle.

Masz takie prawo, w końcu to Twoje zdanie. :-) pozdrawiam.

paulinka2213

a tam,znają aktora z dwóch filmów z polsatu i oceniają :D

spaceinbetween

True! :D

Nie lubie jak ktos obraza mi ulubionego aktora:D John to nie to samo co Stallone czy Willis.Roznia sie stylami gry i nie nalezy ich razem laczyc. Jak najbardziej kazdy ma prawo wypowiedziec swoje zdanie ja przykladowo nie przepadam za S. Segalem:d Pozdrawiam;D

Moim zdaniem jest dobrym aktorem, widziałam z nim szesnaście filmów i nie zgadzam się z Twoim zdaniem.

Czytajac komentarze mam wrazenie, ze jestem jedyna tutaj osoba ktora go lubi ale nie potrafie byc obiektywna bo koles najzwyczajniej mi sie podoba =D I przyjemnie mi sie na niego patrzy , moze grac jak chodak ale jest bardzo sexy =D

potente

Polać Ci!

dokładnie, koleś jest tak słaby, że powinien się nazywać John Suckcock...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones