John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 029 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

Nie wiem czy to tylko moje wrażenie, ale John jest strasznie podobny do Rickmana. Wczoraj oglądałam " To wlaśnie miłość " i jak tak patrzyłam na Alana to miałam wrażenie, że widze Cusacka za kilka lat. Dosłownie... Prawie identyczny kształt ust, ciemne oczy i karnacja. Nie sądzicie ?

Natu

No nie wiem, nie wiem ... Jak dla mnie jest podobny do E. Nortona ;)

jaroslaw_90

Może nie na tym zdjęciu ale ja mam problem z od różnieniem go od Kevina Spacey'a

Matusek17

Dokladnie:
-ogladałem wczoraj 'Shrink'
-aa ten z Johnem Cusack'iem
-z Kevinem Spacey'm
-...

Matusek17

ja bym go nigdy z kevinem nie pomylil... nie widzę podobienstwa, nic a nic... z nortonem z resztą też.

jaroslaw_90

ja równiez odniosłam wrażenie że jest podobny do Nortona ; dd

Natu

A dla mnie tak troche jest podoby do Macieja Tomaszewskiego :)

miodziomm

Mnie przypomina Clive'a Owena.

użytkownik usunięty
Natu

serio? Nieee... nie wydaje mi się:P

Według mnie wygląda raczej jak Kevin Spacey i Dylan Moran w jednym.

użytkownik usunięty
Dealan_De

A mnie przypomina aktora z Dumy i uprzedzenia - Matthew MacFadyena

a mnie z kolei przypomina Keanu Reevesa ;D

rzeczywiście Kevin Spacey i Dylan Moran ale Matthew MacFayden też :D

Elizabeth_89

Dylan Moran owszem, Matthew MacFayden chyba najbardziej, ma też w sobie coś podobnego do Roberta Downey'a Jr. Natomiast daliście mi do myślenia z tym Kevinem Spacey, bo zawsze on i John mi się podobali, nigdy nie myślałam, że są do siebie podobni :)

Natu

A mi nie wiem czemu Alex Frost go jakoś przypomina... ;) Ale może mi się zdaje. :)

Natu

Dla mnie wygląda jak Elvis Presley :D

Natu

nie. bardziej przypomina kevina spacey'ego.

Natu

Mnie zdecydowanie przypomina Laurence'a Fishburne'a.

Natu

trochę jak Doda

Private_Witt

uwielbiam go! zwłaszcza za "Igraszki losu" ahhh <3

Natu

A moim zdaniem to najbardziej jest podobny do Johna Cusacka :P

Magdalena_K5

a mi przypomina Paula McCartneya :D

klaudia9520

i do Alexa Frosta :D

Natu

Obejrzałam wszystkie filmy z Cusackiem i śmiało stwierdzam, że jest podobny do siebie samego :) Ale jeśli być upartym, to faktycznie dla mnie jest podobny do dwóch, równie przystojnych aktorów - Matthew MacFadyena z "Duma i uprzedzenie" (świetny film) i Alana Rickamana (najbardziej zapamiętałam go z Harry'ego Pottera, gdzie grał profesora Snape'a). Pozdrawiam :-)

użytkownik usunięty
mrowciaa

też mi się wydaje, że najbardziej przypomina siebie. a Rickmana? :D

mrowciaa

Oczywiście podobny tak jakby wyglądał 20 lat później ;-) Czy wiecie coś na temat tego filmu The Factory ?? Kiedy będzie?

Natu

wczoraj oglądałam "Facet z ogłoszenia" i miałam to samo - ej, ty mi kogoś przypominasz... Rickmana! ale nie wiem dlaczego...

Aurea17

Aż sprawdziłam w programie postarzającym. Wrzuciłam jego zdjęcie i zrobiło go jako starego i ani odrobinę nie jest podobny do Alana Rickmana.

Natu

A mnie kojarzy się z Tedem z "Jak poznałem waszą matkę" :) Ale na tym zdjęciu w profilu faktycznie przypomina Nortona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones