PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7823}

Znaleźne

Money for Nothing
6,2 648
ocen
6,2 10 1 648
Znaleźne
powrót do forum filmu Znaleźne

To jedyny film z tym aktorem, w którym naprawdę przypadł mi do gustu. Świetnie oddał postać raczej tępawego młodziana z biednej robotniczej rodziny w Filadelfii. Niespodziewany dar losu przysporzy mu problemów o które sam się prosił. Kto z nas zrobiłby dobry użytek z 1.2mln rządowych dolarów?

Film ma doborową obsadę, a wszyscy jeszcze tacy młodzi :]
Do tego jeszcze gładki na buzi Benicio Del Toro, Michael Madsen bez brzuszka, James Gandolfini z częścią włosów, Michael Rapaport w roli `polaka` Kozlowskiego czy raczej w niewielkiej roli Philip Seymour Hoffman (późniejszy Capote). Wszyscy oni tworzą naprawdę udany zespół.

Sama fabuła osnuta wokół prawdziwych wydarzeń. Historia z lekko komediowego (pogodnego) nastroju przechodzi w bardziej sensacyjny. Sam finał mnie rozczarował.

To niezła propozycja na czwartkowy wieczór, nie oczaruje, nie rozczaruje. Cusack to jego największa atrakcja
6+/10

ocenił(a) film na 6
Muszrom

6/10, zgadzam się z Tobą. Nieźle zarysowany klimat ubogich dzielnic i Cusack jako prosty chłopak próbujący udawać kogoś kim nie jest. Klimat przechodzący z komedi w sensację sprawił że do końca nie wiedziałam jak film się skończy, czy bardziej komediowo, czy jak dramat.

Muszrom

6/10 Popieram.nie przepadam za nim ale ta rola jak i caly film przypadl mi do gustu od co,nietypowa historia lekko frajerowatego i wyztraszonego goscia z slumsow Nowego Jorku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones