PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622}

Zabijanie na śniadanie

Grosse Pointe Blank
6,6 4 612
ocen
6,6 10 1 4612
5,7 3
oceny krytyków
Zabijanie na śniadanie
powrót do forum filmu Zabijanie na śniadanie

obsadowa porażka

ocenił(a) film na 3

aktorzy nijak nie pasowali do swoich ról... Dan Aykroyd jako kiler? litości!!! film nie był ani zabawny... ani nie trzymał w napięciu... a jako melodramat też specjalnie nie wzruszał... obejrzałem go na raty... bo za pierwszym razem zasnąłem w połowie... nie bardzo rozumiem skąd tak wysoka nota tutaj...

ocenił(a) film na 10
wredek

Właśnie dzięki temu, że nie pasowali, to było jeszcze śmieszniejsze. Ty chyba w ogóle nie masz czarnego humoru! Rewelacyjny film, i zastanawiający, i śmieszny, no ale każdy wszystko inaczej odbiera. Jedna z moich ulubionych komedii z moim ulubionym aktorem Cusackiem. Po 23 oglądałam dwa razy i w ogóle nie chciało mi się spać!

ocenił(a) film na 9
psiaram4

Ja tak samo - właśnie skońńvzyłem oglądac - i film uwazam za rewelacyjny. Cusack jest genialny.

ocenił(a) film na 8
Coyotman

podzielam miałam tak samo

ocenił(a) film na 10
wredek

no ja Ci siue nie dziwnie,ze nie czaisz tej wysokiej noty.....polecam Ci M jak MIłośc...inna para kaloszy po prostu.pozdro

użytkownik usunięty
MAKARON

Taaak... bo jak ktoś ma inne zdanie, to znaczy, że musi od razu lubić "M jak miłość". Trochę rozwagi, szanowny kolego.

ocenił(a) film na 9
wredek

Cała obsada jest świetna a zwłaszcza Alan Arkin. Zaszufladkowałeś Dana Aykroyda i już się chłopcze gubisz jak zagra coś odmiennego.

Dude_

Dobry film, czarny humor, komedia kryminalna. No i obsada jest wg mnie atutem...

A to że Dan zazwyczaj gra inne role...dobrze że zagrał coś odmiennego...uważam, że w tej roli wypadł świetnie...

A z tego co mi się wydaje...to nie miał być melodramat. :P

ocenił(a) film na 8
They_Are_Not_You

Film jest naprawdę dobry, i to nie tylko dlatego że występuje w nim mój
ulubiony aktor John Cusack, ale za całokształt. Fabuła wcale nie nudna -
dobry scenariusz (ah, znowu ten Cusack;)), niezłe teksty, aktorzy i
muzyka - nigdy jakoś nie przepadałam za latami 80. ale dzięki temu
filmowi zaczęłam lubić muzę tamtych czasów:) Piosenki są dopasowane i
dodają jeszcze więcej humoru: no chociażby pierwsza scena, kiedy Martin
Blank jest "w pracy", a w tle leci "I can see clearly now the rain is
gone...." lub scena z "99 luftballons"- świetne;)

ocenił(a) film na 4
DreamingInRed

film to totalne dno i nuda, film przynudza, ledwo wytrzymałem do końca
jeden z najgorszych filmow jakich ogladalem w tym roku
ta ocena na filmweb to zenada
ludzie nie znacie sie na kinie, ten film to najgorsza porazka jaka widzialem, ten film to dno do potegi, nie ogladajcie tej kichy bo sie zamienicie w kaszane
A ja znam sie na kinie!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
irokez1111

Nie zgadzam się z tobą.Film jest bardzo fajny.Cusak tu świetnie zagrał.To ty się chyba nie znasz na kinie jak takie głupoty wypisujesz.Jak masz coś do powiedzenia to pisz mądrze.

ocenił(a) film na 4
lucyna63

oj ,lucyna63 znam sie na kinie , i mam to cos, mam zylke do kina, bo skonczylem rezyserke wiec........
lucyna pewnie jestes nauczycielka bo sie tak madrujesz

ocenił(a) film na 7
irokez1111

To że skończyłeś rezyserkę to jeszcze nic nie znaczy.Moja córka tez skończyła podobne studia a jej film się podobał.
Może ten film nie jest najlepszy,ale też nie jest najgorszy.A w tym drugim się pomyliłeś bo nie jestem nauczycielką.

ocenił(a) film na 10
irokez1111

i tyle lat nauki w las....pozdro z uczelni

ocenił(a) film na 7
wredek

Film jest bardzo fajny. Cusak jest świetny- niby płatny zabójca, ale da się go lubić. Jest parę zabawnych scen.
Aykroyd jako killer nieco mnie zdziwił.

użytkownik usunięty
agawa87

Ten film jest tak zwariowany i zakręcony, że aż śmieszny. Ale słowo "śmieszny" ma w tym przypadku znaczenie jak najbardziej pozytywne. Na początku myślałem, że to będzie mdła komedia romantyczna z wątkiem sensacyjnym, ale moje obawy okazały się niesłuszne.

ocenił(a) film na 9
wredek

Ciebie powinni obsadzić to może byłoby jeszcze śmieszniej, tylko kogo zagrałbyś? hmmm.... nie było tam Ace Ventury

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones