PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796434}

Osobliwość

Singularity
3,4 1 278
ocen
3,4 10 1 1278
Osobliwość
powrót do forum filmu Osobliwość

Dobór bohaterów jest średni, nie pasują do post apokaliptycznego świata.
Historia troszkę bardzo naciągnięta, niewykorzystywanie pobocznych wątków woła o pomstę do nieba, przykład wątek innych ocalałych został całkowicie olany posłużyli jako kukły treningowe. Drugim dużym minusem jest brak jakiegokolwiek realizmu film postapo, a bohaterowie zawsze ładnie ubrani, czyściutcy miałem wrażenie, że nie szukają ocalenia tylko są na wycieczce turystycznej. Film chciał podebrać trochę z Matrixa, tylko zamiast buntu inteligentnych maszyn dostajemy śmieszną czystkę ludzkości. Technicznie film jest dobrze zmontowany praca kamery dobrze oddaje to co aktualnie się dzieje na ekranie. Oprawa audio jest dość przeciętna. Wątek miłosny bohaterów jest na +.

Arch0nt

"troszkę bardzo" mówisz...

Arch0nt

jestem właśnie po tym dziele.
Lokowanie produktów w filmie post apo :) no gratulacje.
Zdjęcie zrobione polaroidem który leżał 60-90 lat. Bo twórcy chyba nie do końca się mogli zdecydować ile właściwie lat minęło. Film mógł by być świetny a wyszły takie kluchy.
Zastanawia mnie w jaki sposób można wykonać ucieczkę jednocześnie z walką o przetrwanie. Przypominam że wielkie bum i znaczna część zasobów diabli wzięli. A tu proszę zaawansowana cywilizacja w tak krótkim czasie. Jest tego więcej, znacznie więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones